Farmy fotowoltaiczne
Łódzkie

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie tworzenia farm budowlanych. Przygotowujemy koncept i projekt, zajmujemy się formalnościami, aby wreszcie przeprowadzić prace budowlane i oddać instalację do użytku. Należymy do liderów branży twórców farm fotowoltaicznych w łódzkim i wielu innych częściach kraju.

Generalny wykonawca farm fotowoltaicznych woj. Łódzkie

Odnawialne Źródła Energii to teraźniejszość i przyszłość. Energia fotowoltaiczna, należąca do OZE, to sposób na przyjazną środowisku produkcję prądu, ograniczającą koszty ponoszone przez firmę czy też osoby prywatne. Nasza pomoc to optymalizacja procesu budowy i działania farmy fotowoltaicznej. Korzystamy z najlepszych jakościowo podzespołów, a wiedza i doświadczenie pozwalają nam tworzyć projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy.

Obecnie przepisy coraz bardziej ułatwiają inwestowanie w farmy fotowoltaiczne. Niemniej przemyślany projekt, profesjonalizm w zakresie przeprowadzenia prac budowlano-instalacyjnych oraz sprawność w zakresie organizacji formalności zwiększają opłacalność projektu i czynią jego realizację jeszcze prostszą.

Farmy fotowoltaiczne Łódzkie - Oferta

Nasze usługi kierujemy do każdego, kto chce zostać właścicielem farmy fotowoltaicznej lub wydzierżawić pod nią ziemię. Działamy elastycznie, dostosowując naszą kompleksową ofertę do potrzeb, wymagań i  możliwości zleceniodawcy. Między innymi dajemy możliwość wynajmu terenu pod budowę farmy. Sprawdź proponowane przez nas rozwiązania, które przedstawiamy poniżej.

Mam działkę

Dysponujesz działką w województwie łódzkim, która potencjalnie mogłaby zostać wykorzystana do budowy farmy wiatrowej? Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę dzierżawy!

Chcę zainwestować

Budowa farmy fotowoltaicznej to inwestycja z potencjalnie wysoką stopą zwrotu. Jest to sposób na pasywny dochód dla osób i firm, poszukujących stabilnej inwestycji.

Potrzebuję energii

Chcesz obniżyć koszty energii w Twojej firmie? Chętnie Ci w tym pomożemy, budując farmę fotowoltaiczną zoptymalizowaną pod potrzeby Twojego biznesu.

Własna farma fotowoltaiczna Łódzkie - Krok po kroku

Nasza propozycja to kompleksowe wsparcie w zakresie tworzenia farmy fotowoltaicznej. Nasz zespół tworzą specjaliści o różnorodnych kompetencjach. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsłużyć Klienta od etapu tworzenia koncepcji po prace wykończeniowe i kwestie formalne. Wykonujemy farmy fotowoltaiczne w łódzkim i innych częściach Polski.

Projekt

Etap początkowy stanowi stworzenie koncepcji opartej o realne potrzeby danego Klienta. Gromadzimy niezbędne materiały, szukamy optymalnych rozwiązań i tworzymy projekt farmy.

Finansowanie

Eksperci z naszej firmy pomagają w uzyskaniu najbardziej opłacalnych form finansowania. Pomożemy Ci zmaksymalizować opłacalność w inwestycji w farmę fotowoltaiczną.

Budowa farmy

Wreszcie przychodzi czas na precyzyjną realizację projektu. Oferujemy realizację “pod klucz”, co oznacza, że samodzielnie zajmujemy się każdym etapem prac w zakresie budowy elektrowni.

Serwis

Każda instalacja fotowoltaiczna, szczególnie tak duża, jak farma, wymaga odpowiedniej troski. Nie zostawimy Cię z tym! Oferujemy kompleksową opiekę konserwacyjną i serwisową.

Sprzedaż prądu

Produkcja energii z farmy fotowoltaicznej to doskonały sposób na zarobek przy minimalnym nakładzie czasu i wysiłku. Pomożemy Ci w uzyskaniu pozwolenia na sprzedaż produkowanej energii.

Audyt

Oferujemy wykonanie profesjonalnego audytu w zakresie technicznym i administracyjnym. Pozwala on wykryć wszelkie ewentualne błędy, dzięki czemu możliwe jest wprowadzenie pożądanych modyfikacji.

Dołącz do rewolucji energetycznej
zabezpiecz swoją przyszłość

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć swoją podróż w świat zrównoważonej energetyki z firmą, która stawia na jakość, innowacyjność i zadowolenie klienta.

Farma fotowoltaiczna Łódzkie - FAQ

Przeciętny koszt budowy farmy o mocy 1 MW to ok. 3 mln zł. Ostatecznie jednak cena zależy od szeregu czynników.

Zwrot z inwestycji może wynieść nawet kilkaset tysięcy złotych rocznie przy instalacji o mocy 1MW. Skontaktuj się z nami i poznaj dokładniejsze szacunki potencjalnego zarobku.

Za sprawą własnej farmy PV zyskujesz możliwość czerpania wysokiego dochodu pasywnego. Farma fotowoltaiczna w łódzkim to również sposób na poprawę jakości powietrza w regionie oraz zwiększenie jego bezpieczeństwa elektrycznego.

Galeria

Opinie
Naszych klientów