Farmy fotowoltaiczne
Bygdoszcz

Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta podczas procesu budowy farmy fotowoltaicznej – od koncepcji i projektu aż po sprawy urzędowe, budowę i oddanie do użytku. Współpracujemy z klientami z Bydgoszczy i najbliższej okolicy. Jesteśmy czołowym dostawcą kompleksowych usług w zakresie budowy i serwisowania paneli fotowoltaicznych na dużą skalę.

Wykonawca farm fotowoltaicznych Bydgoszcz

Od wielu lat stawiamy na rozwój w zakresie rozwoju OZE (Odnawialne źródła energii). Instalacje fotowoltaiczne nie tylko optymalizują koszty energii elektrycznej dla przedsiębiorstw i osób prywatnych, ale również dbają o środowisko. Nasza firma pomaga maksymalnie wykorzystać potencjał drzemiący w energii odnawialnej, budując farmy bogate w panele fotowoltaiczne, dla klientów z Bydgoszczy i najbliższej okolicy. Obecne regularne prawne w Polsce sprawiają, że budowa elektrowni fotowoltaicznej nie jest aż tak trudnym zadaniem, jak mogłoby się wydawać, ale ilość dokumentów może przytłoczyć niejedną osobę. Nasz zespół pomoże Państwu przejść przez cały proces formalno-prawny.

Farmy fotowoltaiczne Bydgoszcz - Oferta

W sposób kompleksowy realizujemy projekty elektrowni fotowoltaicznych dla Inwestorów i Klientów zainteresowanych budową własnej farmy fotowoltaicznej. W naszej ofercie znajduje się również dzierżawa terenów potencjalnym inwestorom. Koniecznie zapoznaj się naszą ofertą!

Mam działkę

Posiadasz działkę pod inwestycję fotowoltaiczną w okolicy Bydgoszczy? Skontaktuj się z nami, by poznać warunki dzierżawy!

Chcę zainwestować

Chcesz zainwestować w projekt o wysokiej stopie zwrotu? Farmy fotowoltaiczne są bezpieczną inwestycją, której warto przyjrzeć się bliżej!

Potrzebuję energii

Chcesz zmniejszyć koszty energii dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami, by poznać korzyści fotowoltaiki dla przedsiębiorców!

Własna farma fotowoltaiczna Bydgoszcz - Krok po kroku

Budowę farm fotowoltaicznych obsługujemy od A do Z – kompleksowo! Współpracujemy z klientami z całej Polski – również z Bydgoszczy. Planowana inwestycja OZE jest często złożonym procesem, który wymaga zaangażowania najlepszych specjalistów. Dobrze Państwo trafili, ponieważ zespół Infinite Solar składa się ze specjalistów o wysokich kompetencjach i doświadczeniu. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani produkcją energii elektrycznej z własnej farmy fotowoltaicznej, koniecznie poznajcie etapy współpracy.

Projekt

Pierwszym etapem jest pozyskanie niezbędnych dokumentów oraz stworzenie profesjonalnego projektu. Nasz zespół kompleksowo przeprowadzi Inwestora przez ten proces.

Finansowanie

Nasz zespół znajdzie najlepsze źródła finansowania dla Twojej inwestycji w farmę fotowoltaiczną. Dzięki temu skutecznie zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy.

Budowa farmy

Teraz nadszedł czas na przeniesienie projektu do rzeczywistości. Stworzymy farmę fotowoltaiczną „pod klucz”. Zajmiemy się jej budową w sposób kompleksowy.

Serwis

Kiedy panele fotowoltaiczne zostaną oddane do użytku, nie zostaniesz sam z ich serwisem. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu serwisowania farm fotowoltaicznych.

Sprzedaż prądu

Roczna produkcja energii elektrycznej może pozwolić Ci gromadzić niemałe pieniądze. Zajmiemy się pozyskaniem koncesji umożliwiającej sprzedaż energii elektrycznej.

Audyt

Oferujemy także audyt techniczny oraz audyt administracyjny. Ich wykonanie pozwoli znaleźć ewentualne błędy w projekcie, a następnie skutecznie je usunąć.

Dołącz do rewolucji energetycznej
zabezpiecz swoją przyszłość

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć swoją podróż w świat zrównoważonej energetyki z firmą, która stawia na jakość, innowacyjność i zadowolenie klienta.

Farmy fotowoltaiczne Bydgoszcz - FAQ

Koszt budowy farmy fotowoltaicznej zależy od wielu czynników i trudno odpowiedzieć na to pytanie nie znając zbyt wielu szczegółów. Zwykle koszt budowy farmy fotowoltaicznej i mocy 1MW wynosi około 3 mln zł. Jeżeli jesteś zainteresowany budową własnej farmy PV, zadzwoń do nas lub napisz.

Zyski z własnej farmy fotowoltaicznej mogą być bardzo atrakcyjne. Często sięgają kilkuset tysięcy złotych rocznie dla farmy PV o standardowej wielkości (1 MW). Jednak lepszą odpowiedź na to pytanie uzyskasz kontaktując się z nami i podając istotne szczegóły dotyczące planowanej inwestycji OZE.

Własna farma fotowoltaiczna to przede wszystkim energia elektryczna płynąca w pełni ze słońca, co pozwala lepiej zadbać o środowisko. W kontekście regionalnym wpłynie na wzrost bezpieczeństwa energetycznego, zapewniając kolejne ekologiczne źródło energii elektrycznej. Energia pozyskiwania ze słońca to idealny sposób do tego, żeby w ekologiczny sposób wyposażać w energię elektryczną stacje ładowania samochodów elektrycznych czy ogromne ilości latarni oświetlających jezdnie. Poza tym planowana inwestycja OZE pozwoli Ci każdego roku generować niemałe przychody.

Galeria

Opinie
Naszych klientów